Nano Clinic Myjnia Olsztyn

Prawidłowe mycie pojazdu to złożony proces dzięki któremu jesteśmy w stanie przywrócić samochodowi jego dawny blask jak również jedna z najważniejszych czynności mająca na celu przygotowanie samochodu do dalszych czynności związanych z auto detailingiem. Ponieważ lakier samochodowy charakteryzuje się porowatą strukturą, na jego powierzchni z łatwością kumulują się cząsteczki zanieczyszczeń. Zanieczyszczenia te to najczęściej osady mineralne (piasek, odchody
ptaków) i drogowe (smoła, asfalt), ale także np. metaliczne opiłki powstające w czasie pracy klocków hamulcowych dla naszej myjni aut nie ma rzeczy niemożliwych.

Narażenie karoserii samochodowej na wyżej wymienione czynniki powoduje powstanie mikrouszkodzeń, a w efekcie przyczynia się do powstania korozji. Przeprowadzona z dbałością o najmniejszy szczegół wieloetapowa dekontaminacja lakieru oraz zastosowanie najwyższej jakości kosmetyków samochodowych w naszej myjni samochodowej pozwoli na długi czas eksploatowania naszego pojazdu oraz radość z jego wyglądu.

Galeria z myjni ręcznej Nano Clinic

Polacy miłość do swoich samochodów mają we krwi. Auto nie jest dla nich tylko środkiem lokomocji, ale także wizytówką, zaworem bezpieczeństwa, a czasami wręcz przyjacielem. Właśnie z tego powodu myjnie ręczne są u nas tak popularne. Samochód to inwestycja, która jeśli ma posłużyć wiele lat, należy o nią dbać i pielęgnować. Nie zawsze myjnia bezdotykowa da odpowiednie rezultaty. Z pewnością dużo dokładniejsza jest myjnia ręczna z obsługą.

Myjnia ręczna Nano Clinic Olsztyn

Powierzając auto specjalistom mamy pewność, że zajmą się nim w odpowiedni sposób. Myjnia samochodowa z obsługą łączy w sobie szereg zalet:

  • Bezpieczeństwo – dzięki korzystaniu z najnowszych odkryć nauki i innowacyjnych mechanizmów, proces czyszczenia i polerowania gwarantuje brak zarysowań oraz uszkodzeń powierzchni karoserii.
  • Dokładność – zwykłe spłukanie wodą pod ciśnieniem usuwa zakurzenia i większe zabrudzenia. Aby pozbyć się twardych śladów, trzeba jednak użyć specjalnych środków czystości. Inny preparat nada się do felg, karoserii i szyb. Specjaliści w Nano Clinic Olsztyn doskonale wiedzą, jak to zrobić.
  • Kompleksowość – auto myjnia to nie tylko zewnętrzna pielęgnacja, ale także korekta lakieru, wyciąganie wgnieceń, renowacja skór czy przyciemnianie szyb.
  • Lokalizacja – myjnia samochodowa Nano Clinic położona jest w otoczeniu wielu punktów handlowo-usługowych. Zostawiając samochód do czyszczenia, można udać się na zakupy dodatków do mebli, urządzeń elektrycznych, materiałów biurowych czy do galerii handlowej.

Nano Clinic Myjnia Olsztyn to kompleksowa strefa pielęgnacji samochodu. Najwyższej klasy środki czystości i pielęgnacji oraz wykwalifikowany personel są gwarancją jakości usług.

Nasze usługi: