Folia ochronna

Aplikacja przezroczystej folii ochronnej to idealny sposób zabezpieczenia Twojego samochodu i utrzymania nieskazitelnego wyglądu lakieru. Wykonane z termoplastycznego poliuretanu folie ochronne oryginalnie stosowane były w celu ochrony pojazdów wojskowych. Obecnie zabezpieczenie samochodu folią ochronną uznawane jest za jeden z najbardziej zalecanych sposobów utrzymania lakieru w nienaruszonym stanie. Folia ochronna tworzy na samochodzie cienką, niewidoczną dla oka powłokę, która zabezpiecza lakier m.in. przed zarysowaniami, otarciami, odpryskami czy zmatowieniem nawet na okres 10 lat.

Niezwykłą właściwością folii ochronnych jest ich zdolność do samoregeneracji. Pod wpływem wysokiej temperatury mikrouszkodzenia powstałe na folii znikają. Dodatkowo lakier zabezpieczony folią ochronną nabywa właściwości hydrofobowych, dzięki czemu pielęgnacja samochodu staje się niezwykle łatwa.

Aplikacja folii ochronnych jest procesem całkowicie odwracalnym, dlatego gdy zajdzie taka potrzeba, folia może zostać usunięta bez żadnego wpływu na lakier pojazdu. Ponieważ do zabezpieczenia pojazdu folią ochronną używane są gotowe szablony, możesz zacząć od oklejenie najbardziej narażonych na zniszczenie elementów (np. lusterka, zderzaki, wnęki klamek, maska). Jednak gdy tylko przekonasz się o niezwykłych właściwościach folii ochronnej i zobaczysz jak spektakularny efekt można osiągnąć, na pewno zdecydujesz się na ochronę całego samochodu

Nasze usługi: